Legíny jsou oblíbeným kusem oblečení nejen slečen a žen, které rády sportují. Na návštěvu fitness centra nebo hodinu jógy jsou ideální. Není však ostuda vzít si je také na procházku nebo do města. Obzvlášť když si pořídíte tak pěkný kousek, jaké má ve své nabídce česká značka Utopy.

Utopy jde proti proudu. Místo nevýrazných jednobarevných, v horším případě přímo černých, legín přichází se vzory a barvami, jež zaujmou na první pohled. Ano, takové fitness legíny nejsou pro každého. Nosí je sebevědomé a veselé ženy. Troufnete si?

Luxusně svůdné legíny pro každou postavu

Tak by se daly barevné legíny značky Utopy charakterizovat. Dělají postavu k nakousnutí, pevná látka hezky vytvaruje ženské tvary. Pohledy kolemjdoucích se za vámi ovšem budou otáčet i z důvodu krásně propracovaného designu. Jinde takové hezké legíny neuvidíte, originál je jen jeden. Ať už si vyberete fitness legíny s komiksovými potisky, černobílé vzory, květinové, legíny s vyobrazením galaxie, s motivem Paříže či proužkované, určitě se ve vašem okolí najde několik žen, které budou toužebně zjišťovat, odkud je máte.

Fitness legíny musí být hlavně pohodlné

Legíny Utopy mají vysoký pas a jsou vyrobené z nylonové látky, která přilne k vašim křivkám a stane se vaší druhou kůží. Neprosvítají, ať už v nich jdete běhat nebo dřepovat. Díky absenci všitých štítků nikde nekoušou a netlačí. A nejlepší na tom všem je, že tohle všechno vydrží i po mnohých vypráních. Barvy se neseperou, legíny se nevytáhnout. Možná jsou o něco dražší než legíny, jež se dají sehnat ve větších módních obchodech, ale mnohem déle vydrží. Navíc podpoříte českou značku. Sportovní legíny Utopy jsou šity českými švadlenkami a navrhovány českými designéry. Firma se snaží propagovat tzv. slow fashion, tedy oblečení, jež za dva roky nevyjde z módy a bude vypadat trendy i po letech. Jdete do toho s nimi?