Žena, která žila ve svém domě celý život. V posledních letech začala přemýšlet nad prodejem. Ve svých 96 letech se ale rozhodla dům před prodejem zrekonstruovat. Výsledek opravdu stojí za to. To, jak se starší dámě povedlo interiér vyladit vás dostane. Pojďte s námi na prohlídku.

Interiér vás přenese do 50. a 60. let

Žena vlastnila tento dům neuvěřitelných 72 let, když se jej rozhodla prodat. Budoucímu majiteli ale připravila příjemné překvapení. Kompletně zrekonstruovala celý interiér ve stylu 50. a 60. let. Tuto dobu vám při pobytu v domě připomene každičký detail. Připravte se na vzory, kombinaci nejrůznějších barev a nábytek v dobovém stylu. Vše dohromady ale vytváří krásné souznění. Málokdo by věřil, že za tímto projektem stojí žena v takovém věku.

Dominují barvy a vzory

Interiér zaujme promyšleným dobovým nábytkem i zvolenými dekoracemi. I vzhledem k množství použitých barev vše působí harmonicky a stylově. Už při vstupu do vstupní haly vše napovídá tomu, že tohle není obyčejný dům jako každý druhý. Výrazná tyrkysová tapeta se ale skvěle hodí ke zlatým detailům. Stejný odstín tyrkysové vás zaujme také v obývacím pokoji doplněný o nežnou růžovou barvu. I zde jsou detaily na nábytku nebo dekorace zbarvené do zlaté barvy. Výrazným prvkem je také cihlový krb.

Vedle obývacího pokoje se nachází jídelna s opravdu krásným nábytkem. Starožitný stůl se židlemi i příborník do vytapetované místnosti skvěle zapadají. Z jídelny je možné pokračovat do kuchyně. Ta je jednoduchá a bílá, ovšem zdobená barevnými závěsy a květinami. V době dále najdete dvě ložnice. Jedna v současné době slouží jako pracovna. Disponuje fialovým kobercem, tapetou se vzory a tmavým nábytkem. Hlavní ložnice také pracuje s fialovou barvou, tentokrát s odstínem béžovo-zlaté. A pokud jste si mysleli, že žena v tomto stylu nezařídila všechny místnosti, pak jste na omylu. Rekonstrukcí prošla také koupelna. I tady dominuje tapeta se vzorem a mnoho doplňků.