Když Vánoce, tak se vším všudy! Také zastáváte stejný názor? Možná je váš domov dokonale vyzdobený – na oknech papírové ozdobičky, na dveřích zvonečky, na stole perfektní adventní věnec a všude po bytě všelijaké pitominky připomínající nejkrásnější svátky v roce. Většina lidí se právě teď pouští i do pečení a jejich domovy tak nádherně voní cukrovím. Jste na tom podobně? Pak už je u vás dokonalá vánoční atmosféra! Co si k tomu všemu přidat ještě něco navíc? Ačkoli se jedná o drobnost, možná se kvůli ní budete cítit ještě o něco svátečněji! A navíc je k tomu ideální příležitost – nikdy se to totiž nehodí víc, než právě o Vánocích. A o čem je řeč? O vánoční manikúře! Odpočiňte si od všeho shonu, vaření, pečení, uklízení a nechte někoho, aby se taky postaral o vás! Nebo jste-li šikovné, vytvořte si něco podobného samy doma!

Až se rozsvítí vánoční světýlka!

Necháváte si dělat umělé nehty? Pak jste jistě zvyklé na nejrůznější zdobení. Zatímco přes rok si nehty zdobíte jen barevně nebo přidáte sem tam nějakou třpytku, Vánoce jsou v tomto směru o něco pestřejší. A řekněme si upřímně – nosit na nehtech sněhuláčky v květnu? To je přeci blbost! První nápad, kterým vás chceme inspirovat taktéž k Vánocům neodmyslitelně patří. Jistě si doma zdobíte stromeček a dáváte na něj světýlka. Bez svítícího stromečku by to zkrátka nešlo! Co si takhle rozsvítit i vaše nehtíky? Nápad to rozhodně není špatný, navíc se nejedná  o motiv, který by byl na přípravu složitý.

Ozdobičky nejen na stromečku!

Dáváte na stromeček ozdobičky? Pak pro vás rozhodně nejsou žádnou novinkou! Možná si různé baňky věšíte i po domě, abyste si ještě více připomněly krásu těchto svátků a navodili celé rodině příjemnou vánoční atmosféru. Na tom není nic špatného, ale zkuste se posunout ještě o krok dál! Čeká-li vás ještě pár dní v práci, vezměte si kousek vánoční pohody s sebou! Jak? No přeci na vaší manikúře! Ani v tomto případě není nutné chodit do salónu, při troše zručnosti si nehty zvládnete doma vytvořit samy.

manikúra vánoční

Vločky kam se podíváš!

Také vás trápí, že nejsou bílé Vánoce? S přírodou je to i letošní rok tak trochu na štíru a se sněhem to vůbec nevypadá dobře. Kdy naposled jste zažily opravdu bílé Vánoce, kdy bylo sněhu habaděj a na Štědrý den za oknem padaly vločky? Já si upřímně ani nevzpomínám! Nedostatek sněhu sice vytváří kyselé obličeje a kazí vánoční náladu, to ale vůbec neznamená, že si trochu sněhu nemůžete přivolat – i když jen nakresleného! Pokud se vám zdá tento motiv složitý, poproste svou kosmetičku.