Lidé, kteří dokáží vyrobit něco smysluplného svýma vlastníma rukama, budou mít vždy náš obdiv! Pravda je taková, že řada lidí si raději najme na rekonstrukci stavební firmu, pak jsou tu ale ti, kteří popustí uzdu své fantazii a pustí se do rekonstrukce na vlastní pěst.

Opět chtěná součást rodinných domů

Co si budeme povídat, šikovné ruce dokáží dům zútulnit. Ať už se jedná o vlastnoručně vyrobené kusy nábytku, pletené deky, ručně vyrobenou dekoraci a v tomto případě i samotné krby. Kdo z Vás alespoň jednou v životě snil o krásném kamenném krbu, ať už v interiéru, nebo v exteriéru? Nehlašte se všichni… Pravda je taková, že je to sen téměř každého.

Možností je celá řada

Krb je nejen praktický, ale také stylový doplněk každé domácnosti. Pokud máte doma šikovného muže a sníte o krbu už nějaký ten čas, teď je ta správná doba se inspirovat návrhy níže a začít s rekonstrukcí. Tyto krby by totiž chtěl mít doma každý!

Tak co, nadchla Vás nějaká inspirace výše? Nás naprosto okouzlily! Sdílejte s námi níže v komentářích i Vaše vlastní kouzelné krby, a inspirujte tak ostatní.